מחולל היישומים מג'יק משתדרג ומתאים את עצמו לסביבות האינטרנט החדשות

מחולל היישומים מג'יק משתדרג ומתאים את עצמו לסביבות האינטרנט החדשות

"לעניות דעתי, המחשב הוא הכלי המדהים ביותר שהאנושות אי פעם המציאה. המחשב הוא המקבילה לאופניים עבור המוחות שלנו.” -סטיב ג’ובס. יחד עם זאת, בימינו, פיתוח תוכנה מאפס, אינטגרציה בין מערכות או הסבת מערכת ישנה, לצד התאמה לעולם הטכנולוגיה התובעני והדינמי הם עסק מאתגר ויקר. ניתן לעמוד על מספר סיבות עיקריות לכך:

  1. לוגיקה עסקית המורכבת מאוספים של קטעי קוד בשפות פיתוח "נמוכות" וקשות לתחזוקה.
  2. ריבוי של רכיבי נתונים המקשה על פעולות של אחזור נתונים ומניפולציה עליהם.
  3. היעדר אכיפה של מדיניות פיתוח אחידה כאשר עובדים עם צוותי פיתוח גדולים.
  4. פריסה על גבי מגוון רחב של מערכות הפעלה.

למרבה המזל, חברת מג’יק תעשיות תוכנה, מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם את כלי הפיתוח והאינטגרציה המתקדמים והעשירים ביותר בתחום. בהתבסס על מעל מ- 30  שנות ניסיון בתחום ושותפים עסקיים מובילים בינלאומיים ביניהם SAP, IBM, Microsoftו- Oracle, החברה מציעה טכנולוגיה המאפשרת פיתוח ותחזוקה בקצב חסר תקדים, המתבססת  על שימוש חוזר בפונקציות מובנות מראש כדי לחסוך למפתחים כתיבה מיותרת של קוד, לצד קלות שימוש והבנה של הלוגיקה העסקית באופן שמגדיל פרודוקטיביות. בסקירה עצמאית שהוציאה חברת המחקר הטכנולוגי המובילה Ovum כינו את פתרון האינטגרציה של מג’יק כגישת "גזור והדבק" נטולת קוד המקצרת זמנים ואף המליצו לארגונים להעלות אותו "על הרדאר".

הפלטפורמה Magic xpa הינה שפת דור רביעי, בעלת צד שרת מבוסס קוד C וג’אווה. סביבה זו מבוססת טכנולוגיה מטה-דטה קלה לפריסה המאחסנת את הלוגיקה, העיצוב ומקורות הנתונים במקום מרכזי בצורה מובנית נטולת קוד, סטודיו לעיצוב מסכים קל וידידותי לשימוש וממשק לתיעוד. מנוע הריצה  של מג’יק יכול לרוץ על מגוון של מערכות הפעלה, להפחית שגיאות, ומאפשר אכיפה של מדיניות פיתוח אחידה לצוותים גדולים. את רכיב צד הלקוח, ניתן לפרוס גם כיישום אינטרנטי מלא (HTML 5 או Win forms) ובמגוון רחב של מערכות הפעלה כדוגמת מיקרוסופט, iOS, אנדרואיד ובכל טכנולוגיה עתידית, ההופכת את הפרויקטים עליה מתבססים למוכנים להתרחבות עתידית.

את מג’יק ניתן לפרוס במגוון שיטות:

1) Client Server לשימוש של מערכות פנים ארגוניות, המאפשרת זריזות בפיתוח ובפריסה של המערכת וכן ביצועים גבוהים.

2) פריסה באמצעות יישומי אינטרנט עשירים (RIA), המהווה יישום אינטרנטי מלא שבו נעשה שימוש במסכי Win forms ומאפשרת לקבוע אם היישום ירוץ אונליין או אופליין. גישה זו מאפשרת פיתוח בזמנים מהירים מהמקובל באינטרנט, מבטלת את התלות בדפדפנים ובגרסאות, מציעה חוויית משתמש ברמה של Client Server, ריצה על מובייל, העברת הרבה מן הלוגיקה העסקית לביצוע על תחנת הקצה ולא בשרת ויכולות אבטחת מידע גבוהות מאוד (Tier 3). בין יכולות אלו, אימות מקור התוכנה (Signing) וכן הרצת הקוד רק לאחר האימות, הצפנה וחתימה של המידע שנשלח ומתקבל, מניעה של "פישינג", התנהגות של תחנות קצה שאיננה ניתנת לשינוי על ידי משתמשים, אינה חושפת את המערכת ל- SQL/Script Injection ואינה דורשת התקנה של תוספים.

3)  Mobile – מבוססת RIA לעיל. היישום רץ בתוך בקליינט של אנדרואיד או iOS ונהנית מייתרונות דומים וכן שימוש ביכולות מתקדמות לחוויית משתמש במכשירי מובייל לניווט משופר, יכולות Push ועוד.

4)Internet Merge – ממזגים HTML שבו נעשה שימוש בתגיות של Magic ועל ידי שימוש ברכיבי Java Script כדי לתקשר עם צד השרת.

אחד מיתרונותיה הבולטים של הטכנולוגיה היא התבססות על מחשוב GRID לצורך זמינות אופימלית, הבטחה להגעת המסרים ושיפור הביצועים. כמו-כן, מתאפשרת הודות לכך יכולת תמיכה ב- Big Data ו- Fast Data. אלו מאפשרים ללקוחות להזרים נתונים לענן בביצועים מהירים וטיפול בהעברת Big Data בנפחים גדולים.

חברת ארד יישומים הינה בעלת ניסיון מזה 30 שנה בפיתוח, תמיכה ותחזוקת מערכות מג׳יק. החברה מתמחית בהסבות ושדרוג מערכות מג׳יק לגרסאות מתקדמות, תמיכה בכל הגרסאות: unipaas, magic xpa, edeveloper וכן פלטורמת האינטגרציה iBolt ובגירסתה החדשה  Magic XPI. ארד יישומים השמת מתכני מג'יק מהשורה הראשונה לפרויקטים בליווי מקצועי צמוד. וכן מיגרציה ואינטגרציה של מערכות ונתונים. מבין לקוחותינו נמצאים החברה להגנת הטבע, קרן קרב, חברת שיג משלוחים ועוד.

צרו קשר ואנו נדע להציע עבורכם מתוך מגוון השירותים את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לתחום ולדרישות.

עזריאל ארד

מנכ"ל

ארד יישומים

לפרטים נוספים: https://aradmagic.com/lp/

Posted in כל המאמרים, כתבות

נושאים באתר

החברים שלי

תגיות